Avem vești bune pentru toți părinții ce doresc să înceapă un nou drum din septembrie 2018 alături de copiii lor – Școala Babel crește!

Vă propunem două seri de informare – dedicate ciclului primar și gimnazial (clasa a V-a) și vă așteptăm cu drag la noul sediu al Școlii Babel, Str. 1 Decembrie 1918, nr. 93. Iar dacă sunteți deja parte a comunității noastre, ajutați-ne să dăm vestea mai departe!

Pentru participarea la evenimente vă rugăm să completați acest formular de înscriere.

scoala-babel-creste

Școala Primară Babel este rezultatul colaborării și dialogului între copii, profesori, părinți și comunitate. În acest moment finalizăm procesul de construire a echipei de profesori pentru gimnaziu și este o bucurie pentru noi să vă prezentăm acest nou proiect!