Ne bucurăm dacă reușim să mobilizăm și mai multă lume în demersul nostru privind educația.
Suntem deschiși la dialog cu oricine și-l dorește.
Credem cu tărie că astfel putem genera schimbările pe care ni le dorim pentru generațiile viitoare și sperăm ca, având ajutorul și aportul vostru, să ne oferim energia de a merge mai departe de atât.Poți alege să susții Școala Babel în numeroase moduri și astfel să contribui la dezvoltarea sustenabilă a inițiativei părinților timișoreni.

Sponsor al Școlii (persoană fizică, firmă)

Donații în bani
Donațiile se pot face în contul RO56RZBR0000060018556843 Raiffeisen Bank prin online banking sau ordin de plată.

Poți dona și direct prin PayPal

De asemenea poți redirecționa 2% din impozitul pe venit

Donații în resurse educaționale și materiale

În acest moment ne sunt benefice următoarele:

• laptopuri funcționale
  • cărți în limba română, pentru copii
  • boardgames, pentru copiii
  • paleți, materiale și unelte pentru meșterit – atelierul MakerSpace

Pentru detalii ne poți contacta la adresa: anna.matei@scoalababel.ro

Cum mai poți susține Școala Babel?

• Oferind expertiza ta ca formator în educația adulților (sesiuni de formare pentru profesori/părinți)
    poți lua legătura cu noi la adresa: luminita.nica@scoalababel.ro
  • Oferind experiența ta în domeniul care te pasionează (ateliere pentru copii)
    poți lua legătura cu noi la adresa: luminita.nica@scoalababel.ro